Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Kontakt Poszukiwania For rent & For sale Oferta Polityka prywatności Nasze Biuro Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 4,42 EUR 4,63 CHF 4,81

Na skróty

Nasze Biuro

Z Biurem Anna Zabłocka Nieruchomości, znajdującym się w Szczecinie przy ul. Partyzantów 3/8, wszystko jest możliwe – zapewniamy kompleksową obsługę transakcji począwszy od kredytu, zakupu, sprzedaży po wynajem oraz projekt wnętrza w jednym miejscu!

Od 1995 roku zapewniamy naszym klientom profesjonalną kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na rynku nieruchomości, stale poszerzając naszą ofertę i dostosowując ją do Państwa potrzeb, a jednocześnie nieustannie doskonaląc swoje kompetencje w trakcie specjalistycznych kursów, szkoleń i konferencji branżowych.

 

Przynależymy do:

  • Polskiej Federacji Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr - jedną z pierwszych w Polsce nr 154. (sprawdź nas)
  • Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (sprawdź nas)


Biuro Nieruchomości Anna Zabłocka posiada wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) w PZUTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A  suma gwarancyjna w wysokości 200 000,00 EURO. Dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie w zakresie dodatkowych ryzyk odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami – suma gwarantowana 100 000,00 zł.

Przynależność do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami umożliwia nam na korzystanie z Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert, który pozwala na szybką i sprawną obsługę klienta, a każda oferta będzie promowana przez ponad 70 biur nieruchomości już w ciągu 48h! Aby twoja oferta pojawiła się w systemie nie musisz zawierać wielu umów pośrednictwa.

Zapewniamy obsługę organizacyjną transakcji (notariusz, tłumacz, bank, spółdzielnia itd.)


Nasze biuro jest partnerem Murator Finanse!

Nasz ekspert kompleksowo i bezpłatnie pomoże Państwu wybrać odpowiedni kredyt, w tym kredyt hipoteczny. 

 

 Zapraszamy do naszego biura

Anna Zabłocka


 

© 2023 ANNA ZABŁOCKA NIERUCHOMOŚCI. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asaricrm.com - programy dla biur nieruchomości

Anna Zablocka Nieruchomości, ul. Partyzantów 3/8, 70-222 Szczecin, tel. +48 601 577 984

Nieruchomości w Szczecinie - Apartments and Houses in Szczecin - Wohnungen und Häusern in Stettin